Темпи поширення коронавірусної інфекції на Тячівщині вкрай загрозливі (ВІДЕО)

За темпами поширення коронавірусної інфекції Тячівський район є одним із антилідерів області – займає третє місце після Ужгорода та Ужгородського району. Що далі – тим більше важких пацієнтів поступають до Тячівської районної лікарні.

Наразі ситуація наближається до критичної. Темпи поширення коронавірусної інфекції на Тячівщині вкрай загрозливі.

За офіційними даними, з 8 березня по сьогодні у районі захворіли на Ковід понад 300 людей. Лише за останню добу з 300-х ПЛР-тестів понад 100 виявились позитивними, найбільше недужих – у Тячівській громаді.

Протягом двох тижнів в районній лікарні щодня фіксують летальні випадки. Зараз у медичному закладі на лікуванні перебувають понад 170 пацієнтів.

Медики кажуть: що далі, то більше хворих госпіталізовують хворих у станах, які потребують і довшого лікування, і кисневої підтримки. Та припускають, що мають справу з модифікованим вірусом, що набагато важче піддається лікуванню.

Наразі у закладі завершуються роботи з монтажу кисневої станції, що дозволить збільшити кількість місць кисневої підтримки для ковід-пацієнтів.

Медики кажуть: єдиний спосіб вберегтися від коронавірусу – вакцинація, а поки закликають усіх мешканців району свідомо і неухильно дотримуватися карантину.

Відправ другу:
Залишіть коментар