Таргани, пацюки, розбиті двері та дірявий дах - так живуть мукачівці в одній з багатоповерхівок (ВІДЕО)


Таргани, пацюки, розбиті двері, дірявий дах, відсутність освітлення, пішохідного переходу та зруйнована дорога: з такими проблемами звернулися до редакції М-студіо жителі багатоквартирних будинків по вулиці Підгорянській у місті Мукачеві.

Жителі вулиці Підгорянської скаржаться на відсутність комфортних умов життя у багатоповерхівках та загальний благоустрій території. Кажуть, тут мешканці перших поверхів ніяк не можуть спекатися непроханих гостів – тарганів та пацюків, а останніх – змучилися від дірявого даху, який протікає. А про благоустрій вулиці годі й говорити – тут розбита дорога, немає пішохідного переходу та ще й на додачу відсутнє освітлення.за п’ятиповерхівкою №98 закріплена управляюча компанія. І мешканці часто звертаються туди із різними проблемами, вирішення яких у компетенції установи, та, чомусь, кажуть, їх не чують. Окремо із довгого списку проблем жінка виділяє питання вхідних дверей у під’їзд, які з дірками і прогнили від старості.

Розповідає, вже неодноразово зверталася у обслуговуючу компанію з проханням замінити їх. До слова, керівництво тієї самої компанії зазначило, що з документами, де видно скільки грошей сплачено мешканцями за обслуговування та що зроблено, можна без проблем ознайомитися, і що заяви жителів багатоповерхівки №98 будуть розглянуті, в тому числі, і щодо тарганів. Ну а тим часом ще про кілька проблем вулиці: Тож скільки ще скаржитимуться на відсутність комфортних умов життя жителі вулиці Підгорянської – питання відкрите.

Та хотілось би вірити, що зовсім скоро ці проблеми вирішать, адже мукачівці, як громада міста №1, заслуговують на більше!

Відправ другу:
Залишіть коментар