Схема: Угорські водії за допомоги закарпатців уникають сплати величезних штрафів

Як повідомляє поліція угорського міста Вашарошнамень останнім часом з’являється все більше угорських водіїв, які при сплаті штрафі видають себе за іноземців, у тому числі із Закарпаттяв.
Угорські водії
Прес-секретар місцевої прокуратури Ласло Сіладі розповів, що вже виявлено чимало водіїв, які після отримання штрафів за перевищення швидкості повідомляють, що за кермом були не вони, а іноземні громадяни.

У якості доказу порушники показують договір оренди “за дорученням”, нібито укладений з іноземцем. У такому випадку угорська поліція має надсилати квитанцію про штраф за кордон, найчастіше у Закарпаття.
Однак часто виявляється, що громадянин іншої країни у цей час взагалі не перебував в Угорщині, а, відповідно, й не міг порушити правила дорожнього руху за кордоном.

Угорська прокуратура попереджає, що у таких випадках починається розслідування проти громадянина Угорщини, який надавав неправдиві свідчення.
Наразі відомо вже про десять таких справ, які розслідує прокуратура міста Ніредьгаза. Якщо провину водіїв буде доведено, то їм загрожує до трьох років позбавлення волі за фальсифікацію офіційних документів.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар