"Своя людина" Президента з’явилася в Ужгороді

Комісаріат ужгород
Вчора ряд закарпатських ЗМІ опублікував інформацію про те, що військовий комісар Закарпатської області Іван Васильцюн пішов, чи збирається йти у відставку, а на його місце має прийти керівник з досвідом перебування у зоні АТО.

В коментарі GalagovTV Іван Васильцюн спростував дану інформацію. За його словами, на даний момент через проблеми із здоров’ям він знаходиться на стаціонарному лікуванні у госпіталі. В зв’язку з цим, тимчасово його обов’язки дійсно прийшов виконувати інший військовий з Вінницької області. Це пов’язано з декількома факторами. По-перше, на Закарпатті є проблема з офіцерами вищого рангу, які могли би бути призначеними на посаду такого рівня. По друге, саме Вінницька область є зразковою у плані проведення мобілізаційних заходів – там плановий показник мобілізації виконано практично на 100%.
“Оскільки в Закарпатті з цим є певні проблеми, Головнокомандувач вирішив відправити сюди людину саме з Вінниці для того, аби він міг «прозондувати» ситуацію у нас, і, відповідно, поділитися досвідом”, – каже пан Васильцюн.
Тим не менше, за словами чинного військового комісара Івана Васильцюна, як тільки його здоров’я піде на поправку, він повернеться до виконання своїх обов’язків.

Відправ другу:
Залишіть коментар