"Свободівець" Швайка тягне політтехнолога Березовця до суду

Швайка

Колишній міністр АПК Ігор Швайка заявив про те, що має намір подати до суду на політтехнолога Тараса Березовця.

Колишній міністр АПК Ігор Швайка заявив про те, що має намір подати до суду на політтехнолога Тараса Березовця.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Швайка, повідомляє Еспресо.TV.

“Вчора в етері 24 каналу “політолог” Тарас Березовець договорився до судового позову про спростування недостовірної інформації та захист честі і гідності.

Від мене особисто (про маєтки Швайки) і, звісно, від партії (про усім відомі факти корупції з боку членів партії, які працювали в Уряді)”.

Швайка:Вчора в етері 24 каналу “політолог” Тарас Березовецдоговорився до судового позову про спростування недостовірної інформації та захист честі і гідності.
Від мене особисто (про маєтки Швайки) і, звісно, від партії (про усім відомі факти корупції з боку членів партії, які працювали в Уряді).

Після перерви в рік буду сам представляти свою позицію. Востаннє був в судовому засіданні 19 лютого 2014 року, коли витягали на поруки як народні депутати затриманих на Майдані.
До зустрічі в суді, так багато брехати не можна.

Тарас Березовець відповів дуже коротко: “Хочете проблем, ви їх отримаєте”.

Свобода, которая не попала в Верховную Раду не в последнюю очередь благодаря действиям своих министров и своего генпрокурора, хочет заткнуть рот всем несогласным. Только что-то я не помню такой прыти в борьбе господина Швайки в подаче в суд на действия шайки Януковича. Не уверен, что Швайка до конца осознает, с чем ему предстоит столкнуться в суде, если он туда, конечно, дойдет. Но молчать явно не захотят и многие причастные к расследованию действий министров от Свободы. Хотите проблем, вы их получите.

 

Відправ другу:
Залишіть коментар