Світла пам'ять: онкологія забрала життя маленької закарпатки

Сьогодні ранком о 8:35 стала янголом – Олександра Мушка, маленька 6-річна дівчинка з м. Хуст, яка боролася з важкою недугою, пише Перший.

Того року в січні місяці, у дитини з’явилися різкі болі в області живота, батьки почали бити на сполох . Після всіх необхідних обстежень дитині діагностують страшний діагноз, злоякісна пухлина позачеревного простору зліва: рабдоміосаркома-онкологія.

По направленню батьки поїхали на лікування до міста Київ в «Національний інститут раку», де було проведено ряд додаткових обстежень та біопсію. Начебто все було добре, лікування, а саме 6 блоків хіміотерапії помаленьку протікали, Сашенька разом із своєю мамою боролись за її життя. Але, планове КТ принесло їм погану новину- хвороба прогресує…

Все що могли запропонувати наші українські лікарі- це паліативне лікування

Мама не втрачаючи надії зв’язалася з багатьма лікарнями Європи і одна з них запросила маленьку Олександру на продовження лікування, надія є.

Всі документи вже підготовлені: Сашенька разом із своєю матір’ю Татьяною мали полетіли до Барселони.

Тетяна Белей разом з донечкою полетіти до Барселони, та сьогодні жінка повідомила про смерть своєї дитинки на сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

“Сьогодні о 08:35, наша дорога, наша люба донечка Сашенька стала ангеликом. Бог забрав тебе від нас в свої обійми, де не буде більше болю… Ми з татом і братиком дякуємо Богу за кожну хвилину прожиту з тобою, за твою посмішку, за твою любов, дякуємо, що вибрала нас.

Пробач нам доню за все, пробач , що не змогли спасти тебе, ми ніколи тебе не забудемо, пам’ятатимемо і любитимемо тебе вічно! Наші серця від сьогодні розбиті.

Спи спокійно наша люба донечко”

Відправ другу:
Залишіть коментар