Суд над спіймайним на хабарі мером Волівця - судді не можуть протистояти тиску голови обласної ради Олексія Петрова, - ЗМІ

За інформацією з джерел в районному суді, закарпатське керівництво «Слуги народу» тисне на суд. Судді райцентру не можуть протистояти тиску голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, і вже 8 разів змушені перекласти судове засідання. Це триває з листопада 2020 року.  Про це повідомляє місцевий портал Новини Закарпаття.

За інформацією журналістів, судді бідкаються, що їм телефонують із погрозами, аби вони не розглядали справу про мера-хабарника. Мовляв, він переміг на виборах від провладної партії, а вирок хабарнику буде кидати тінь на обласне керівництво та президента Зеленського. Тому й потрібно спустити справу на гальмах.

Зірвано вже 8 судових засідань, повідомляють ЗМІ. Наразі жодне повноцінне засідання так і не відбулося. Мер продовжує ходити на роботу.

“Правоохоронці затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі в сумі 80 тисяч гривень. Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від «Слуги Народу», однак партійна приналежність не дає імунітету нікому, і особливо, коли йдеться про хабарі, “відкати” та розкрадання бюджету. Захищати у судах, за таких обставин, я вас не буду!” – заявляв тоді Олексій Петров.

Нагадаємо, 10 листопада 2020 року на хабарі СБУ затримала Михайла Попелича, голову Воловецької ОТГ.

Затримували за «відкат» за тендери на дороги та тротуари у розмірі 80 000 гривень.

Посадовець вимагав гроші від переможця тендеру на проведення ремонту місцевих доріг. Розмір хабара становив 10 % від суми раніше укладеного з підрядником договору. У разі відмови Михайло Попелич погрожував підприємцю не підписати акти виконаних робіт, повідомляють ЗМІ.

На виборах 25 жовтня переможцем виборів Воловецької ОТГ став чинний голова Попелич Михайло Андрійович, який балотувався від партії “Слуга народу”.

Відправ другу:
Залишіть коментар