Сучасну зупинку на вулиці Митній обмалювали адресами телеграм-наркоканалів (ВІДЕО)

Ужгород заполонила реклама каналів продажу наркотиків у месенджерах. Графіті на фасадах будівель, зупинках, тротуарах тощо – це ті міста, де найбільше ужгородці зустрічають рекламу.

Одним із таких місць стала і нова зупинка на Митній, яку облаштувала компанія Ужнет – пише 0312.

“Ми отримали звернення на номер нашої компанії, в якому свідомий житель міста повідомив, що на фасаді зупинки з’явилися нанесені фарбою надписи.

Наші працівники переглянули записи із камер відеоспостереження та відшукали момент, коли саме це відбулося.

Одразу після виявлення зазначеного факту було подано відповідне звернення до поліції та надано відеодокази (дата звернення 02.11.2019)” – розповів керівник Ужнет Роберт Берцик.

На відео чітко видно, як два молодики рекламують канал, де продаються наркотики і зробивши справу фотографують результат.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 6 коментарі (-ів)
  1. З таким відео на 2-й день поліція мала би вже встановити тих сопляків і що ? Вже давно зрозуміло, що сьогоднішня реформована поліція це провал. Невже тяжко було відпрацювати район Митної – Закарпатської, де оперативники та інші служби поліції? Не возитися треба сюди-туди, а йти у народ з тими фотками і ловити негідників. Ганьба поліцаям!!!!

  2. Мені здається, що влада відреагує на такі речі лише тоді, коли їхніх дітей присадять на наркоту. І хочеться щоб це скоріше сталося, бо інакше всім нам кришка скоро буде.