Студенти юридичного факультету зустрілись з керівниками ГУ ДФС Закарпаття

Зустрічі зі студентами вже стали доброю традицією для фахівців органів ДФС Закарпаття. Так, напередодні, начальник ГУ ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко та заступник начальника Юрій Сакалош поспілкувались зі студентами ІІІ курсу юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ».
1 (2)

Одним із ініціаторів проведення лекції була Марта Волощук – доцент кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного та європейського публічного права УжНУ, голова ради Територіального відділення Асоціації платників податків у Закарпатській області, яка неодноразово знайомить студентів головного вузу області з фахівцями органів ДФС.

Насамперед майбутні юристи ознайомилися зі структурою ГУ ДФС та реальною роботою його підрозділів, дізналися про важливість реформування органів ДФС, яке наразі триває. Начальник Головного управління розповів студентам про основні функції очолюваного ним відомства, важливість податків, їх кількість та базу оподаткування, детально зупинившись на наповненні бюджету до державного та місцевого бюджетів.

– З впевненістю скажу, що платники Закарпаття розуміють всю важливість сплати податків, адже висока податкова культура – це основа складова соціального благополуччя нашого регіону, а вдале використання коштів, що надходять до місцевих бюджетів – ефективний розвиток економіки області, – наголосив Олексій Петріченко.

Відтак Юрій Сакалош, розповідаючи молоді про головні аспекти діяльності юристів ДФС у судових процесах, зауважив на важливості відстоювання інтересів держави. Детально розповів про роботу та функції управління правової роботи, його структуру, успіхи та досягнення, найпоширеніші випадки з якими доводиться мати справу під час судових засідань, етапи проведення перевірок, які здійснюють органи ДФС, їх види та функції, підстави та мораторій.
2 (1)

3 (1)

4
Підводячи підсумки лекції-спілкування та ділячись особистими історіями про досягнення та успіхи на професійному шляху, керівники головного податкового органу краю побажали молодому поколінню завжди вірити в свої сили, впевнено йти до поставлених цілей, а бажання, знання, та любов до своєї праці обов’язково допоможуть їх досягнути.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар