Студенти підробляють до стипендії по-різному: пограбували дитину

Двоє мукачівців віком 17 та 18 років відібрали мобільний телефон з навушниками у молодшого хлопця та втекли. Правоохоронці спіймали юних грабіжників. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Телефон повернуто власникові.

Грабіжка
Із заявою про пограбування сина до мукачівських правоохоронців звернулася 39-річна мешканка с. Бабичі Мукачівського району. Жінка повідомила про те, що на автостанції у Мукачеві двоє хлопців відібрали мобільний телефон з навушниками утїї неповнолітнього сина, котрий навчається у Мукачеві в профтехучилищі. Вартість краденого – 1600 гривень.

Вже через годину після звернення матері розшуковики міськвідділу міліції Ярослав Мартин та Ярослав Ганькович затримали грабіжників – двох жителів с.Станово Мукачівського району віком 17 і 18 років. Обоє хлопці навчаються в тому ж ПТУ, що й потерпілий. Один із грабіжників вже мав раніше проблеми з законом.

Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Відправ другу:
Залишіть коментар