Стронгмени провели в Рахові «Ігри горян» (ВІДЕО)

До фестивалю гуцульської бринзи готувалися не тільки місцеві. Стронгмени провели чергове змагання, влаштувавши для рахівчан цілу виставу. В 5 вправах за звання найсильнішого змагалися 9 атлетів.

Навколо арени для змагань близько 15 години зібралось чимало народу. Ведучим і головним рефері змагання був Василь Вірастюк – людина, що збирає натовп лише однією своєю присутністю.

До змагання стронгменам підготували 5 вправ. Таєр-фліп, перекочування колеса, 5 разів, лог-ліфт, «колесо Конана», крусіфікс 12 кг та піднімання кулі вагою 90 кг на плече на рази. Незмінними суддями були стронгмени Назар Павлів та Роман Зажирко.

У змаганнях взяли участь дев’ять атлетів. Під час вправ вони показували хороший результат, йшли майже на рівних, тим не менш, всі спортсмени були впевнені в собі та не збиралися опускати руки.

В кінці змагань пройшов підрахунок балів, за результатами якого перше місце зайняв чемпіон з Хуста Денис Бережник. З невеликим відривом від нього на другому та третьому місцях опинилися Руслан Петруня з Києва та В’ячеслав Антохін з Вінниці.

Всі інші стронгмени запевняють, що непризові місця – лише тимчасовий результат, і вони й надалі продовжать брати участь у змаганнях і боротись за перемогу. Ігри горян в Рахові під час фестивалю «Гуцульська бриндзя» відбулись за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Відправ другу:
Залишіть коментар