Строкова служба: 23 закарпатці поїхали в перший день (ВІДЕО)

23 призовників відправили 5 жовтня на строкову військову службу із Закарпаття. Вони поїдуть до міста Васильків біля Києва, — повідомив Суспільному заступник військового комісара Юрій Величканич.

За його словами, загалом до кінця цього тижня до війська відправлять 74 чоловіків. Черговий призов триватиме до 14 грудня включно.

Ужгородець Василь Мигович повістку не отримував, бо прийшов до військомату сам. Хлопцю 22 роки, на службу його відправлять, каже, за два дні.

“Служитиму півтора року, але в майбутньому планую перейти на контрактну службу. Хочу принести якусь свою лепту нашій країні. У мене дуже багато друзів, знайомих, родичів, які служили. Дівчина, з якою я зустрічався, я з нею був 4 роки, й усі 4 роки вона була в армії. Вона моє перше натхнення”, — розповів Василь Мигович.

На строкову військову службу призивають чоловіків — громадян України, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, а також старших, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову, пояснив заступник Закарпатського обласного комісара Юрій Величканич.

“Проходитимуть службу у Львівській, Хмельницькій, Житомирській областях, тобто переважно в західному регіоні. Більша частина юнаків, які знаходилися в залі – це переважно Ужгородський та Мукачівський райони, адже вони найбільші за чисельністю, ближче до обласного центру. Решта районів будуть поступово доправляти на збірний пункт до кінця тижня. А фактично зі всієї області є представники. Строковики проходять військову службу протягом 18 місяців. Ті юнаки, які мають вищу освіту ступеня магістр, вони проходять військову строкову службу протягом 12 місяців”, — розповів Юрій Величканич.

За словами Юрія Величканича, загалом впродовж трьох місяців осіннього призову з Закарпаття мають відправити на службу понад 300 призовників. Їх не направлятимуть до зони проведення Операції об’єднаних сил.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар