Стрімкі пологи "на колесах": закарпатка народила у кареті швидкої

Завдяки безпомилковому рішенню фельдшера вдалося врятувати життя новонародженого, повідомляють на сторінці 103 Закарпаття.

Вчора о 23.15 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик з Перечина – народжує жінку, повідомляють на сторінці 103 Закарпаття.

Бригада № 400 у складі фельдшера Тетяни ГОЛОВЕЙ та водія Петра ЛЕВІЦЬКОГО вже за 4 хвилини була біля пацієнтки. У 21-річної породіллі це вже 4-і пологи. За її словами, на обліку у лікаря вона не перебувала і перейми тривають вже близько 2-х годин.

Але тільки жінка підійшла до автомобіля «швидкої», як різко почалася родова діяльність. Екстремально стрімкі пологи потребували негайного втручання медиків. На рахунку – кожна секунда. Відтак – фельдшер прийняла рішення діяти негайно. Маля народилося в автомобілі «швидкої». У новонародженого було подвійне обвиття пуповиною шиї і якби втратили дорогоцінний час на транспортування породіллі, то ситуація була життєзагрожуючою для дитини.

У Тетяни ГОЛОВЕЙ це вже треті пологи «на колесах». Вона дуже вдячна своїм наставникам які надали грунтовні знання під час навчання у медучилищі. А також – водію, він діяв швидко і професійно, оперативно надавав все необхідне для роботи.

Новонародженого та маму було доставлено до пологового відділення Перечинської лікарні.

Відправ другу:
Залишіть коментар