Степанов: медики фіксують до 70% різних постковідних ускладнень

Після одужання від коронавірусу багатьом українцям необхідна реабілітація, адже випадки “постковідного синдрому” почастішали. Наразі фіксують до 70% різних посткоронавірусних ускладнень,- ідеться на РБК-Україна

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Просто вилікувати людину від COVID вже недостатньо. Медики фіксують до 70% різних постковідних ускладнень”, – сказав Степанов.

За словами міністра, для розв’язання цієї проблеми створено робочу групу для напрацювання пакету ініціатив щодо постковідної реабілітації.

“Напрацювання комплексного лікування легеневих ускладнень, вражень центральної нервової системи, психологічна реабілітація – наша задача протягом року”, – зазначив Степанов.

Нагадаємо, тиждень тому, 23 березня, Степанов повідомив, що ризики “постковідного синдрому” зростають. До 70% перехворілих на коронавірус українців потребують від трьох до шести місяців додаткової реабілітації.

За словами міністра, причинами складного “постковідного синдрому” є мутований “британський” штам коронавірусу та зневажливе ставлення деяких громадян до карантинних обмежень.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Гарно пишете. Але насправді нічого подібного не відбувається. моя родина вся перехворіла в грудні. Було дуже важко. роботу ніхто не відміняв біля компютера і телефона цілодобово. Зразу після закриття лікарняного на роботу. керівництво кричить – кінець року, аврал. нікого не цікавить твоє самопочуття. написала заяву на звільнення. комунальники дзвонять за борги, погрожують. Один місяць вчасно не заплатили, ну не було можливості. зараз вже третій місяць їздимо по лікарях. Серце, невралгія – лікуватись немає можливості. я до чого це все розповідаю, що співчуття немає не від кого, і таке поняття як “постковідовий синдром” буде мати місце тільки у високопосадовців, бо звичайним людям ніколи хворіти, треба заробляти на комунальні, на ліки, на елементарну їжу. ми просто фізично намагаємось вижити. всіх хто читає, закликаю, залишайтесь людьми, ми всі під Богом ходимо.