Старий підвал в центрі Ужгорода: знайдена нова знахідка, але забудовник намагається її приховати (ФОТО)

Тема цікавого об’єкту – старого підвалу на вул. Довженка, який виявили під час будівельних робіт, свого часу широко обговорювалася в ужгородській пресі та соцмережах, а потім раптово зникла з інформаційного поля.

Зрозуміло – її витіснила політика, вибори, негода тощо. Останнім повідомленням було те, що на час роботи спеціальної експертної комісії будівельні роботи зупинені. А далі – тиша… Ба більше – від сторонніх очей місце будівництва огородили високим суцільним парканом.

Але сьогодні ми побачили, що під прикриттям цієї тиші… роботи тривають і далі. Працюють крани і самоскиди, встановлюються бетонні блоки і навіть заливається цементом чимала площа. Перебачте, а що, хтось бачив повідомлення про завершення комісії? Десь повідомлялося про дозвіл на продовження будівельних робіт? Щось не пригадуємо.

Тому вирішили зафіксувати, попри огорожу, стан майданчику на даний момент. І побачили… нову знахідку будівельників! Як бачимо на фото, поблизу від вже віднайденого раніше входу у підвал відкрито новий! Що за ним – наразі невідомо, на будмайданчик нас не пропустили. Але судячи з усього, стара кам’яна кладка продовжується далі в бік поштамту, під кіоск. Як просто зараз зносять. Тобто не виключено, що на цьому місці можна віднайти цілу лінію старих підвалів. Про що забудовнику, звісно, хотілося б не повідомляти громадськість.

Чекаємо офіційних повідомлень від мерії, а особливо – від головного архітектора Ужгорода.

Відправ другу:
Залишіть коментар