Старі перевізники погрожують працівникам ужгородського комунального транспорту (ФОТО)

У ніч з 11 на 12 січня невідомі в Ужгороді робили вікна двох нових автобусу “Електрон”. Про це у фейсбуку зазначають на сторінці Комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт”.

“Кожного дня «Електрони» перевозять близько 14 тисяч пасажирів! І кожного дня, водії чують в свою адресу погрози, розповіді «профі», що їм не довго лишилось, та це слова, а ось дії – у кінці минулого року по дорозі у «Депо» у автобус влітає камінь – «перший з’їли», а сьогодні наступні…. Це значить, ми робимо свою роботу правильно, так у нас є проблеми, так не все гладко і не так як би хотілось!!!

З дня в день стараємось дотримуватись графіку, не їхати перед іншими перевізниками, не ганяти, не пропускати зупинки.. тепер судіть самі.. Закликаємо не користуватись послугами «корит» які їздять по місту, Ви платите гроші тим, хто вечорами б’є вікна у Електронах! Надіємося, що цього року місто закупить, нові автобуси, а старі, припинять їздити!”, – йдеться у повідомленні комунального підприємства у соцмережі FB.

Представники КП “Ужгородський муніципальний транспорт” звернулися із заявою про пошкодження автобуса до правоохоронних органів.

Відправ другу:
Залишіть коментар