Стан через роки: як виглядає занедбаний парк «Молодіжний» у Мукачеві (ВІДЕО)

Розкидане сміття, поламані гойдалки та покриття, яке руйнується – так нині виглядає парк «Молодіжний» у Мукачеві, який був створений завдяки ініціативним містянам, і завжди збирає чимало людей.

Парк «Молодіжний» у Мукачеві з’явився два роки тому коштом «Громадських ініціатив» – реалізували його завдяки зусиллям не байдужих, однією з таких є Наталія Дані – мукачівка, мати чотирьох дітей, вона була співініціатором створення культурного простору, проте за її словами – парк дедалі більше перестає нагадувати місце для відпочинку.

Пані Наталія живе неподалік парку, і зауважує: почастішали випадки актів вандалізму, зокрема: розламані лавиці та гойдалки, розкидані купи сміття. Жінка каже, хоче акцентувати увагу – зокрема молодого покоління, аби ті були більш свідомими, і цінували старання інших. Для Олександра – цей парк є локацією для зйомок, хлопець займається спортом та веде свій блог. Буває тут ледь не щодня. Хлопець каже, буває прикро та соромно за поведінку деяких людей. Мукачівців просять дбайливіше ставитися до подібних об’єктів, адже у місті їх є насправді і не так багато.

Відправ другу:
Залишіть коментар