Стало відомо хто отримає "карантинні" доплати за вихідні


Кабінет міністрів підтримає бізнес у період “карантину вихідного дня”. Офіційно оформлені працівники, які позбавлені можливості працювати у вихідні, отримуватимуть доплати.

Про це заявив міністр Кабміну Олег Немчінов, пише ПМ.

“Ми звернулися до Торгово-промислової палати для того, щоб випадок був визнаний форсмажорним, і люди, які здають в оренду приміщення або беруть, могли скористатися цим правом для компенсації. Друге питання – це виплати людям, які офіційно працюють і через рішення про карантин вихідного дня будуть позбавлені роботи в суботу та неділю. Це доплати, які проводилися підприємцям, зокрема і під час першого локдауну”, – зазначив міністр.

За його словами, люди мають бути офіційно оформлені, тоді за них отримають компенсацію роботодавці, які виплачують гроші працівникам.

“Ми сподіваємося, що цей період (“карантину вихідного дня”, – ред.) буде короткий і не доведеться вдаватися до більш суворих заходів… Але якщо не буде в повному обсязі реалізований “карантин вихідного дня”, на жаль, ми рано чи пізно прийдемо до повного локдауну і він буде набагато гірше сприйнятий всіма”, – підкреслив Олег Немчінов.

Відправ другу:
Залишіть коментар