Стало відомо, скільки коштує пальне в Закарпатській області: де найдешевше і найдорожче пальне

У Закарпатській області у мережах автозаправних станцій ОККО та WOG ціна на бензин А-95 станом на 5 вересня становлять 51 грн/л. А на АЗС мережі UPG за літр цього ж пального доведеться заплатити 48,90.

Про це свідчать дані з інформаційного ресурсу vseazs.com на ранок 5 вересня, пише novyny.live

Дизельне пальне в мережах ОККО та WOG коштує 55 грн/л, а в мережі UPG літр цього пального коштує 52 грн/л.

Де найдешевше і найдорожче пальне

Найдорожчий бензин А-95 на Закарпатті продається на заправках мереж ОККО та WOG — 51 грн/л, а найдешевший можна знайти в мережах UPGта Chipo — 48,90 грн/л.

Щодо бензину А-95+, то найдорожчий продається на АЗС ОККО та WOG — 52 грн/л, а найдешевший — в мережах “Авіас” та “Укрнафта”, де він коштує 49,5 грн/л.

Найдорожче дизельне пальне реалізується в мережах ОККО таWOG, воно коштує 55 грн, найдешевше — в мережі Chipo (51,40 грн/л). ДП+ є тільки в мережах ОККО та WOG, і коштує воно 57 грн/л.

Нагадаємо, що найдорожчий бензин А-95 на Дніпропетровщині продається на заправках мереж ОККО та WOG — 51 грн/л, а найдешевший можна знайти в мережах “Укрнафта” і “Авіас” — 49 грн/л.

Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує повернути стягнення акцизу з імпортованого та виробленого в Україні пального. Законопроєкт №7668 передбачає, що на бензин, дизельне пальне та скраплений газ буде встановлено акциз на рівні 100 євро за тисячу літрів пального. Міністерство інфраструктури, яке розробило цей законопроєкт, вважає, що введення акцизу не вплине на підвищення цін на пальне.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар