Справу по контрабанді ґаджетів на суму майже 100 мільйонів гривень розглянув суд

Справу про контрабанді ґаджети на суму майже 100 мільйонів гривень розглянули 4 січня 2021 року в Закарпатському апеляційному суді в Ужгороді.

Нагадаємо, рекордну контрабандну партію електроніки затримали співробітники митниці та СБУ 4 червня 2020 року на українсько-словацькому кордоні.

Засідання Закарпатського апеляційного суду у справі контрабанди електроніки на майже 100 мільйонів гривеньстартувало 4 січня 2021 року о 13 годині. Власники партії, імена яких ніде не фігурують, як і на перше засідання наприкінці минулого року, не з’явилися.

Веде справу суддя Іван Стан, який чотири години зачитував перелік затриманого товару – що суттєво затягнуло розгляд апеляції. Станом на 17 годину озвучено 1172 найменувань із 5200 затриманих.

Після 4 годинної роботи, засідання перенести на 10 годину п’ятниці 29 січня 2021року, де буде продовжено доповідь головуючого у справі.Нагадаємо, рекордну контрабандну партію електроніки затримали співробітники митниці та СБУ 4 червня 2020 року на українсько-словацькому кордоні.

Під час проведення митного огляду вантажівки на КПП «Ужгород» виявили незаявлені в документах ґаджети на суму майже 100 мільйонів гривень. Нині фігурує сума 93 мільйони. Крім того, у ЗМІ була інформація про спробу викрадення товару з митного складу.

Відправ другу:
Залишіть коментар