Співробітники прокуратури долучилися до акції з озеленення Закарпаття

Працівники органів прокуратури Закарпаття долучилися до озеленення нашого краю у рамках загальноукраїнської акції «Створюємо ліси разом», започаткованої Державним агентством лісових ресурсів України. Екологічну ініціативу вдалося втілити за допомогою лісівників Закарпатського ОУЛМГ, зокрема головного лісничого-першого заступника начальника управління Ігоря Коцура, а також державного підприємства «Великоберезнянське лісове господарство» на чолі з директором Миколою Кіриком та головним лісничим Ольгою Олень, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура на офіційній сторінці в Фейсбук

Співробітники апарату Закарпатської обласної прокуратури та п’яти окружних прокуратур і їх відділів спільно висадили близько 4 тисяч саджанців модрини, ялини, ялиці та явору на території урочища «Бачево» Чорноголівського лісництва. Це – той невеликий вклад у майбутнє лісу, який може зробити кожен із нас.

Сприяти збереженню наших лісів – це не лише протистояти незаконним рубкам у правовому полі, що є нашою повсякденною роботою, а й брати участь у таких заходах. Для лісівників весняна пора – традиційний час посадки лісових культур. Тож вони поділилися безцінним досвідом та дали настанови, як правильно усе повинно відбуватися, аби дерева прийнялися і процес сприяння природному поновленню був запущений вдало.

Відправ другу:
Залишіть коментар