Спадок криміналітету Дребітка - на Виноградівщині тривають бандитські розбірки

В місті Виноградів, двоє невідомим підпали автомобіль місцевої жительки, яка залишила його на вулиці біля свого будинку.

Момент підпалу зафіксувала камера спостереження,яка знаходилася на сусідньому будинку. За словами власниці автомобіля у виборчому процесі вона участі не приймає і не є кандидатом в депутати, а чоловік жінки наразі знаходиться за межами області.

Як повідомляють ЗМІ, згадуваним чоловіком є місцевий активіст. В минулому чоловік відбув покарання у вигляді позбавлення волі на 10 років через організацію збройного нападу на будинок своїх родичів.

В ході пограбування, очолювана ним злочинна організація здійснила напад на дворогосподарство у селі Копашнево Хустського району, в ході якого вбили літню жінку.

Того дня найшокуючою інформацією для оперативників став той факт, що очільником кримінального квартету та основним зачинщиком виявився 26-річний працівник поліції та родич родини потерпілих – Сергій Волошин.

Після усіх можливих апеляцій, касацій, експертиз та бажання Волошина прикинутися божевільним, увесь квартет вбивць таки було покарано та відправлено в місця позбавлення волі.

Сергій Волошин відбував покарання в Менській виправній колонії (№91), призначеній для екс-правоохоронців.

Після звільнення з в’язниці Сергій Волошин став «громадським активістом» у м. Виноградів.

Його пов’язують з кримінальним авторитетом Євгеном Дребітко на прізвисько «Білий».

В березні цього року працівники СБУ затримали “на гарячому” членів угрупування Дребітка, які вимагали кошти у мешканця Закарпаття за неіснуючий борг.

Засуджені застосовували фізичну силу при вимаганні, погрожували вбивством та погрожували членам сім’ї постраждалого

В ході судових засідань Сергій Волошин неодноразово приходив в залу суду та ставав на захист Дребітка.

Нещодавно кримінальний авторитет «Білий» отримав 4 роки в‘язниці за вимагання.

Після його, згадуваний Сергій Волошин покинув межі Закарпатської області. За інформацією з джерел в правоохороних органах – підпал машини дружини Сергія Волошина є нічим іншим як бандитськими розбірками.

Інформацію про згадуваний випадок оприлюднив також журналіст Віталій Глагола, який розмістив на своєму телеграм-каналі відео з підпалом автівки:

Відправ другу:
Залишіть коментар