Сьогодні закарпатка Анастасія Меркушина дебютує у біатлонному сезоні

Прес-служба Хустської міської ради нагадує, що на початку жовтня у Хусті заснували Закарпатську федерацію біатлону, а честь краю запросили захищати відомих спортсменок – сестер Меркушиних, які тут й оселилися.

Власне, 25-річна Анастасія Меркушина – одна з найвідоміших українських біатлоністок останніх років, яка з сезону 2016/17 входить в основу збірної України. В активі Меркушиної 66 особистих гонок на етапах Кубка світу та чемпіонатах світу, також вона є основною біатлоністкою естафетних українських команд.

Cьогодні ж, 18 грудня, вже хустянка Анастасія Меркушина дебютує у біатлонному сезоні.

Збірна України визначилася зі складом на спринтерські гонки на четвертому етапі Кубка світу з біатлону. П’ятірки спортсменів ексклюзивно для Суспільне Спорт назвав головний тренер збірної Юрай Санітра.

У чоловічій команді склад є безальтернативним – у Гохфільцені перебуває тільки п’ять біатлонстів, тому усі вони стартують. Що стосується жіночої збірної, то уперше в сезоні тренерському штабу довелося обирати склад одразу з сімох біатлоністок (дві залишилися поза складом).

Дебютує у біатлонному сезоні Анастасія Меркушина – вона приєдналася до збірної України перед четвертим етапом.

Склад збірної України на спринтерські гонки (четвертий етап Кубка світу)
Чоловіки: Артем Прима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко

Жінки: Дар’я Блашко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Анастасія Меркушина

Поза складом на спринт (а відповідно на увесь четвертий етап) у жіночій команді залишилися Віта Семеренко та Катерина Бех. За словами Юрая Санітри, вони продовжать тренуватися в Гохфільцені.

Вболіваємо за наших!

Відправ другу:
Залишіть коментар