Сьогодні відбувся круглий стіл за участі голови Закарпатської ОДА та Генерального консула Словацької Республіки

Я дуже радий, що нам вдалося зустрітися, адже ця зустріч вкрай потрібна та важлива для обох сторін. Між Україною та Словаччиною дуже тісні стосунки та хороша співпраця. Я радий цьому. Нам є над чим працювати. Є багато спільних завдань та пропозицій. Все починається із обговорення та першого кроку. Тому такі зустрічі між нами тільки розпочинаються».

З таким меседжем Анатолій Полосков звернувся до Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Павла Паніса.

Реконструкція існуючих та відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Словацькою Республікою, зокрема відкриття велосипедної доріжки на українсько-словацькому кордоні.

Таку ініціативу озвучив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За словами очільника області, це допоможе людям ще легше перетинати кордон.

Сторони обговорили і реалізацію пілотного проєкту організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску “Електронна черга перетину кордону”.

Йшлося на зустрічі й про спільні транскордонні проєкти в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП ,,Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна” (2021 – 2027рр).

Говорили і про відновлення аеропорту «Ужгород».

Визначили головні напрямки у подальшій співпраці між Україною та Словаччиною.

Це будівництво сучасної прикордонної інфраструктури, покращення транспортного взаємозв’язку та логістики.

У підсумку Анатолій Полосков та Павло Паніс домовилися у найближчі два тижні зустрітися, аби продовжити втілювати реальні кроки спільної співпраці проєктів між країнами сусідками.

Відправ другу:
Залишіть коментар