Сьогодні в обласному центрі розпочався передвеликодній благодійний ярмарок

Передвеликодній благодійний ярмарок влаштували сьогодні, 22 квітня, на площі Театральній в Ужгороді. За словами організаторки Олени Логвіненко, впродовж трьох днів ужгородцям та гостям міста пропонуватимуть вироби, виготовлені в межах проєкту “Золоті серця Закарпаття”.

Випічку, цукерки та інші вироби для благодійного ярмарку підготували вихованці інклюзивної кондитерської, — розповідає мама однієї з учениць Надія Федаш. Каже: її донька відвідує заняття щодня з 9 ранку до 15 години.

“Печуть вони під керівництвом, під наглядом. Сумочки самі роблять, стараються. Звичайно, кондитерської справи вони вчаться погодинно: кожен день по одній людині, щоби більше запам’ятовувати, бо багато їх там стояти не може”, — розповіла Надія Федаш.

Участь у такому ярмарку жінка бере не вперше. Розповідає: хоче, аби її 23-річна дочка могла реалізовувати себе на таких подіях.

На Театральній розташували два намети. Також поруч продукцію пропонує майстриня Наталія Бальсіс: “Готую мило натуральне. Є різні подаруночки, квіти з мила. Ароматненьке все. Готую різні мила, догляд за шкірою. Є різні скрабики, подаруночки — багато чого можна зробити з натурального мила. У цьому році важко з ярмарками: то погода нам не дає, то локдаун. Люди нормально реагують, із радістю”.

Відправ другу:
Залишіть коментар