Сьогодні на митному посту «Малий Березний» в українця вилучено 553 пачки цигарок «NZ»

Сьогодні на митному посту «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС в українця вилучено 553 пачки цигарок «NZ» та автомобіль «Nissan».

1 (3)

Громадянин України, рухаючись у приватних справах до Словаччини, обрав для проходження митного контролю смугу руху «зелений коридор», усно зауваживши працівникам митниці, що жодних, в тому числі прихованих від митного контролю товарів, не переміщує.

Однак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб виведено із загального потоку і направлено в бокс для спільного митно-прикордонного огляду, в результаті якого в пустотілих порожнинах авто виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби, виготовлені в Білорусі, без акцизних марок.

Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників). Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол та вилучено предмети порушення митних правил: легковий автомобіль «Nissan», 2003 року випуску, вартістю 2800 Євро та 553 пачки цигарок «NZ», вартістю 5836 грн. Справи про порушення митних правил буде скеровано до суду, який і визначить покарання.
2

3

Відділ організації роботи
ГУ ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар