Сьогодні ФК Минай зіграє з ФК "Рух"


Ключова гра для закарпатських футболістів, яка вже сьогодні зможе втілити мрію про Прем’єр лігу в реальність.

На зимову перерву суперник «Минаю» йшов на першому місці. Після відновлення – «Рух» вже 5-ий. Щоправда, шанси повернути втрачене у львівського колективу ще є. Другу половину чемпіонату «Рух» почав не дуже – всього 2 очки у перших трьох матчах. Проте з часом підопічні Федика-Маркевича налагодили гру, здобули необхідну впевненість і виграли 3 матчі з останніх 4-ох. Окрім того, у львів’ян ще одна гра в запасі – із запорізьким «Металургом», який був змушений пропускати її через спалах коронавірусу в клубі.

Варто зазначити, що вдома «Рух» грає непогано – виграли 9 матчів з 12 і лише двічі поступилися. До речі, одна з поразок була якраз після карантину – 2:3 «Агробізнесу».

Той факт, що до кінця чемпіонату всього 3 тури, а «Рух» поки не у трійці лідерів, буде підганяти львів’ян в грі з «Минаєм». І розраховувати господарі будуть тільки на 3 очки.

Наша команда вперше буде грати в якості лідера Першої ліги. Закарпатці наразі на переможних рейках – 6 перемог поспіль, які дозволили очолити турнірну таблицю. Проте суперники відставати не збираються, тому і втрачати очки у Львові в новому західноукраїнському дербі «Минай» теж не хоче. Тому, як кажуть наші суперники, буде бій!

У грі не зможе взяти участь наш Максим Жичиков, у якого перебір жовтих карток. У «Руха» теж втрати – з цієї ж причини не зможе взяти участь у грі Богдан Бойчук.

Відправ другу:
Залишіть коментар