Сміттєвий цинізм "Зе!Команди" на Виноградівщині - голосують проти, піаряться «за»

Сьогодні депутати Виноградівської міської ради прийняли рішення про відновлення вивезення сміття з сіл на міське сміттєзвалище.

Попереднє керівництво РДА на чолі з Наталією Костелебою-Веремчук роками блокувало комплексне вирішення цього питання. Остання ідея чиновниці – організувати звалище у с. Горбки Виноградівського району.

За минулої каденції чиновниця представляла партію Петра Порошенка, до цього у 2013 році Н.Костелеба-Веремчук стала членом “Партії регіонів”, а до того була членом “СДПУ (о)” Віктора Медведчука. Нині – кандидат в обласні депутати від “Слуги народу”.

До слова, на сьогоднішній сесії єдиний депутат міськради, яка представляє “Зе!Команду” – Еліса Сідей – проголосувала проти цього рішення!

В цьому контексті найвищим проявом цинізму стала публікація на сторінці «Слуга Народу – Виноградів», де місцева команда “Слуги Народу” присвоює собі заслуги щодо вирішення цього питання.

Незважаючи на це, у зв’язку з непростою ситуацію у навколищніх селах депутати міськради все-таки прийняли рішення дозволити ввіз сміття на місцеве сміттєзвалище.

Разом з цим, важливим аспектом є те, що дозвіл на постійне ввезення сміття отримали тільки ті населені пункти, які увійшли до Виноградівської об’єднаної територіальної громади.

Позаяк Виноградівське сміттєзвалище також має певний ресурс, то для інших населених пунктів дозвіл надано тільки тимчасово – на півроку, до 1 квітня 2021, за умови надання міській раді дорожніх карт щодо вирішення поводження з ТПВ та гарантійних листів-зобов’язань до 01.01.2021.

Все це вказує на те, що в майбутньому вирішення цього питання потребує комплексного підходу.

Закарпаття давно потребує безпечного та сучасного сміттєпереробного заводу. І найголовніше – такий завод повинен бути зведений за межами територій, де живуть люди.

Ще один необхідний крок – ефективна інформаційна кампанія.

Людям потрібно розповісти про небезпеку відходів – доступно і лаконічно. Надати їм реальну можливість здати пластик та скло для майбутньої переробки.

Сьогоднішнє рішення вкрай важливе для громад Виноградівщини. Сподіваємося, що наболіле питання місцева влада продовжить вирішувати, незважаючи на політичний піар кандидатів в депутати від провладної партії.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 5 коментарі (-ів)
 1. Мені навіть важко уявити наслідки приходу до влади представників команди ЗЕ у тому складі який сьогодні представлений у Виноградівському районі. Невже пропрезидентська команда не знайшла гідних представників до свого списку, представників освіти медицини, правознавців, відомих і поважних людей району,які і душею і серцем із Виноградівщиною. Набрали вибачте за може неприємну товтологію людей із сумнівною репутацією і думають, що бренд ЗЕ пройде на місцевих виборах. Вибирати звичайно народу. Мрію щоб це був правильний вибір. Для мене рідніше Рідне Закарпаття.

 2. В нашому народі з давніх давен існує прислів’я, яке звучить ТАК:
  ” ЛЕГШЕ ЗЛОВИТИ БРЕХАЧА, ЯК ХРОМОГО ПСА” !!!
  До чого я навів це прислів’я? Справа в тому, що я СЬОГОДНІ був на сесії Виноградівської міської ради саме з ПРИЧИНИ бачити НА ВЛАСНІ ОЧІ ТИХ депутатів, ЯКІ БЛОКУЮТЬ вивіз твердих побутових відходів…. Так от, звернення про вивіз ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ініціювала асоціація ГОЛІВ СІЛЬСЬКИХ РАД, до ГОЛОВИ Виноградівської МІСЬКОЇ ради, Бочкай Степана Золтановича та депкорпусу Виноградівської МІНСЬКОЇ ради !!!
  Читаючи цей пост ХОЧУ ДОВЕСТИ ДО ВІДОМА УСІХ МЕШКАНЦІВ НАШОГО РАЙОНУ І МІСТА, що саме ТІ, ХТО ВЗАГАЛІ ГОЛОСУВАВ ПРОТИ НАДАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ВИВОЗУ СМІТТЯ ГОЛОСУВАЛИ ДЕПУТАТИ від КМКС, утримався Гал Святослав Михайлович, брат якого Михайло ЙДЕ кандидатом у депутати від Зе команди та проголосувала ПРОТИ діючий депутат та КАНДИДАТ у депутати від Зе команди — Еліса Сідей !!!

  А тепер шановні мешканці НАШОГО РАЙОНУ І МІСТА уважно придивіться ХТО РВЕТЬСЯ ДО ВЛАДИ, СВІДОМО ОБМАНЮЮЧИ ВАС ПРО СВОЇ “ПЕРЕМОГИ” з даного питання і Вашого ДОБРОБУТУ !!!
  З усього видно , що ці особи, ЯКІ КРАДУТЬ ЧУЖІ ДОСЯГНЕННЯ НЕ МАЮТЬ НІ СОРОМУ, НІ ЧЕСТІ, НІ СОВІСТІ !!! Їм байдуже що ВКРАСТИ, чи то БЮДЖЕТНІ КОШТИ, чи ЧУЖІ ЗДОБУТКИ, чи чужі ІДЕЇ…, ЗЛОДІЇ ІНАКШЕ ЖИТИ НЕ ВМІЮТЬ !!!
  І це вже НЕ ПЕРШИЙ випадок з БОКУ ОЦИХ БРЕХЛИВИХ КЕРМАНИЧІВ !!!
  Тому, шановні мешканці НАШОГО РАЙОНУ І МІСТА, ДУЖЕ ДОБРЕ ДУМАЙ-ТЕ ЧИ ВАМ ДО ДУШІ ТАКІ депутати і КАНДИДАТИ в депутати, які ДБАЮТЬ ЛИШЕ ПРО СВІЙ ВЛАСНИЙ ДОБРОБУТ, А НЕ ПРО ВАШ, Ваших ДІТЕЙ та ВНУКІВ !!!

 3. Блокував Владічок Поляк і його прислуги з відра, Бочкай, Любка, Цицей, Роман. Бо они хотіли откати із аве. Хто хто а я знаю, жони все знають

 4. Є потреба,не має рішення.Це засвідчує некомпетентність, або не бажання працювати,тих хто зараз при владі.Питання піднімалося ще за часів СДПУ( о),були напрацювання,все впирається на виділенні землі.,яке блокують наші люди.Чому-на мою думку не можуть поділити гроші,або не бачать власної вигоди.

 5. Господи , помилуй нас від цих брехливих активістів і аферистів, які рвуться до корита. Лицеміри без совісті і елементарної людяності. Жага до влади засліпила всіх. Зе команда- Виноградів це повний треш((((