Словацькі митники спалили цигарки, взуття та зброю на 1,6 млн євро (ФОТО)

Конфіскат з митниці Словаччини – сигарети, тютюн, алкоголь, текстиль, взуття, парфуми, а також страйкбольна зброя опинилися на сміттєспалювальному заводі у Братиславі, повідомляє Mukachevo.net.

Під наглядом членів фінансової адміністрації цього року на сміттєспалювальному заводі в Братиславі було утилізовано вилучених товарів на загальну суму 1,63 млн євро. Товар вилучали під час прикордонного контролю, на пошті та аеропортах, під час оглядів автомобілів, складів, магазинів чи ринків.

Це в першу чергу підакцизні товари (сигарети, тютюн та алкоголь), а також товари, що порушували права інтелектуальної власності та були конфісковані на користь держави.

Протягом року Братиславська митниця здійснила шість подібних ліквідацій, під час яких загалом було спалено 85 992 пачки сигарет, 50 897 текстильних виробів, взуття, парфумів, іграшок, сумок, коштовностей та 26 кілограмів тютюну.

Серед іншого у сміття перетворилася зброя для страйкболу з аксесуарами в кількості 559 штук, 1752 штуки підшипників та 2000 штук залізних кийків та штурмової зброї типу “боксер”. Вони також потрапили на сміттєпереробний завод.

Контрабандні та контрафактні товари є незаконними і їх не можна надавати на благодійні цілі – зазначили на словацькій митниці.

Відправ другу:
Залишіть коментар