Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів

Словаччина оновила правила в’їзду на свою територію. Обмеження, пов’язані із небезпекою поширення COVID-19 послабили на користь осіб, які не пройшли повну вакцинацію, повідомляє InfoPost.

З понеділка, 30 серпня, невакциновані особи можуть прибути до Словаччини без проходження внутрішнього карантину. Зміни у правилах стосуються тих громадян, які періодично перетинають кордон для роботи (уточнено). Однак для безперешкодного в’їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше семи днів до дати перетину кордону.

Також раз на місяць ті, хто має намір відвідати Словаччину, повинні реєструватися на національному порталі eHranica. Такі умови вказані в указі Управління громадського здоров’я (ÚVZ) Словацької Республіки, який почав діяти з 30 серпня 2021 року.

“Ми продовжуємо наполегливо радити людям робити щеплення від COVID-19, тому що це найефективніший спосіб запобігти поширенню хвороби, збільшенню кількості госпіталізацій та, як наслідок, перевантаженню системи охорони здоров’я”, – зазначила представниця ÚVZ Даша Рачкова.

Відправ другу:
Залишіть коментар