Ситуацію з COVID-19 та проблему вакцинації обговорили сьогодні в Закарпатській ОДА

Особливості функціонування центрів первинної медико-санітарної допомоги в умовах децентралізації, ситуацію з COVID-19 та проблему вакцинації обговорили сьогодні в Закарпатській ОДА.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба та директор департаменту охорони здоров’я Анатолій Пшеничний поспілкувалися з керівниками центрів ПМСД області.

Учасники зустрічі розглянули низку важливих питань щодо роботи закладів первинної ланки медичної допомоги в умовах децентралізації. Серед них – зміна власників, порядок правонаступництва та ліцензування, внесення змін до нормативних документів та ін.

Присутні обговорили поширення коронавірусної інфекції та проведення тестувань в області. Йшлося також про категорії населення, які мають проходити ПЛР-діагностику безкоштовно: пацієнти з пневмонією, особи з підозрою на COVID-19, з ознаками ГРВІ та гострого респіраторного синдрому, особи, які контактували з хворими на коронавірус, та ті, що потребують планового лікування.

Олег Коцюба, перший заступник голови ОДА, наголосив, що актуальним залишається й питання вакцинації. Керівництво облдержадміністрації та головні лікарі центрів ПМСД проаналізували, як в області відбувається щеплення від поліомієліту, гепатиту, дифтерії, КПК та ін.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний розповів про будівництво та ремонт нових сучасних амбулаторій. За його словами, у п’яти АЗПСМ ремонтно-будівельні роботи буде завершено у 2021 р., інші заклади охорони здоров’я – повністю готові або перебувають на завершальній стадії.

Відправ другу:
Залишіть коментар