Ситуація погіршується: ВООЗ занепокоєна через прискорення пандемії коронавірусу


Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що ситуація із захворюванням на COVID-19 в світі погіршується, тому він знову скликає надзвичайний комітет.

Про це повідомили в пресслужбі ВООЗ. “В даний час в ВООЗ зареєстровано майже 16 мільйонів випадків захворювання і більше 640 тисяч смертей. І пандемія продовжує прискорюватися. За останні 6 тижнів загальне число випадків приблизно подвоїлось. Відповідно до вимог Міжнародних медико-санітарних правил я збираюся знову скликати Надзвичайний комітет пізніше на цьому тижні, щоб переглянути ситуацію з пандемією і дати відповідні рекомендації”,— йдеться в повідомленні глави ВООЗ. За його словами, це шостий раз, коли в світі оголошується глобальна надзвичайна ситуація в сфері охорони здоров’я, але ситуація з COVID-19, мабуть, найважча.

Глава ВООЗ додав, що протягом останніх 6 місяців ВООЗ невпинно працювала над наданням підтримки країнам у підготовці до цього вірусу і боротьбі з ним. Він нагадав, що в ВООЗ опублікували перший протокол для тестування на вірус і відразу ж почали працювати з виробником в Німеччині, щоб виробляти тести і відправляти їх в найбільш нужденні країни. Також в організації створили ACT Accelerator для прискорення розробки, виробництва і справедливого поширення вакцин, засобів діагностики і терапії. Гебреісус додав, що наслідки пандемії відчуваються далеко за межами страждань, спричинених самим вірусом. За його словами, COVID-19 показує, що здоров’я — це не нагорода за розвиток, а основа соціальної, економічної і політичної стабільності.

Відправ другу:
Залишіть коментар