Синоптики розповіли, якою буде погода на Закарпатті цього тижня

Яку погоду очікувати закарпатцям цього тижня розповіли в Закарпатському центрі з гідрометеорології.

Як зазначають синоптики, в понеділок 3 січня на Закарпатті:

Хмарно, вночі слабкі, вдень помірні дощі, на високогір’ї мокрий сніг. Вночі та вранці на більшій частині території області, вдень місцями тумани, на гірських ділянках доріг подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° тепла, вдень 3-8° тепла, на високогір’ї близько нуля.

По м. Ужгород: Хмарно, часом слабкий дощ. Вночі та вранці туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-5° тепла, вдень 6-8° тепла.

У вівторок 4 січня:

Хмарно, часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг. Вночі та вранці місцями тумани. На гірських ділянках доріг подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2° тепла — 3° морозу, вдень 3-8° тепла, на високогір’ї 0-2° тепла.

У середу 5 січня:

Хмарно, часом дощі, в горах місцями мокрий сніг. Вночі та вранці місцями туман. На гірських ділянках доріг подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 4-9° тепла, на високогір’ї вночі 0-2° морозу, вдень 0-3° тепла.

Консультація на наступні 2 доби, 6 та 7 січня:

6.01. Часом дощ, в горах місцями мокрий сніг та сніг. Температура повітря вночі 2° тепла — 3° морозу, вдень 0-5° тепла, на високогір’ї вночі до 5° морозу, вдень 0-5° морозу. 7.01. Без істотних опадів. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 3° тепла — 2° морозу, в горах місцями вночі до 7°, вдень до 5° морозу.

Відправ другу:
Залишіть коментар