Синоптики розповіли, якою буде погода на Закарпатті цього тижня

Яку погоду очікувати закарпатцям цього тижня розповіли в Закарпатському центрі з гідрометеорології.

Як зазначають синоптики, в понеділок 27 грудня на Закарпатті:

Хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень на сході та півдні слабкі опади. На більшості доріг ожеледиця, місцями туман, на високогір’ї паморозь. Вдень подекуди слабка ожеледь. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 5-10° морозу, вдень 2° морозу – 3° тепла, вночі в горах місцями до 13°, вдень до 5° морозу.

По м. Ужгород: Хмарно з проясненнями, без опадів. На більшості доріг ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 8-10° морозу, вдень 1-3° тепла.

У вівторок 28 грудня:

Хмарно, вночі сніг та мокрий сніг, вдень часом слабкий сніг та мокрий сніг, на низовині з переходом у слабкий дощ. На гірських дорогах ожеледиця, місцями туман, подекуди слабка ожеледь, на високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 3° морозу – 2° тепла.

У середу 29 грудня:

Хмарно з проясненнями, слабкий сніг та мокрий сніг, подекуди слабкий дощ. Вночі та вранці на більшості доріг ожеледиця. Місцями туман, подекуди слабка ожеледь, на високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 2° морозу – 3° тепла.

Консультація на наступні 2 доби, 30 та 31 грудня:

30.12. Слабкі опади. Температура повітря вночі 1° тепла – 4° морозу, вдень 2° морозу – 3° тепла. 31.12. Без істотних опадів. Температура повітря вночі 2° тепла – 3° морозу, вдень 1° морозу – 4° тепла.

Відправ другу:
Залишіть коментар