Сімох нещеплених від Covid-19 пасажирів не пустили на потяги в напрямку Закарпаття

Про це розповіли в пресслужбі “Укрзалізниці”

За першу половину доби 21 жовтня, на “закарпатські” поїзди не допустили сімох людей через відсутні сертифікат про вакцинацію, або негативний тест на COVID-19.

До поїзда № 18 Ужгород — Харків було не допущено 5 пасажирів; поїзда № 81 Ужгород — Харків — 1 пасажир; № 45 Лисичанськ — Ужгород — 1 пасажир.

Загалом, працівники Укрзалізниці не допустили на поїзди 18 пасажирів. Подекуди довелося кілька разів викликати правоохоронців.

АТ «Укрзалізниця» закликає усіх пасажирів неухильно дотримуватися нових правил проїзду транспортом, які затвердив Кабінет Міністрів України постановою №1236. Нагадаємо, що крім квитка та документа, що посвідчує особу для проїзду поїздами далекого сполучення, пасажири повинні мати:

– сертифікат про вакцинацію (паперовий або в додатку «Дія»),

– або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,

– або негативний результат ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.

У разі відсутності зазначених документів, пасажири можуть зробити експрес-тест на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн. А також у пунктах вакцинації, що працюють на вокзалах

Відправ другу:
Залишіть коментар