Симоненко йде війною проти України

Симоненко
Лідер проросійської Комуністичної партії України Петро Симоненко, який раніше переховувався в Іспанії, з’явився на 28 березня 2015 року на пленумі ЦК КПРФ, де зажадав повалення встановленого після Євромайдану державного ладу.
“Він (Симоненко – ред.) вважає, що неможливо досягти миру без зміни політичного режиму і встановлення влади трудящих”, – сказано в повідомленні офіційного сайту КПРФ, передає newsru.ua.

За словами Симоненка, “політичні бої” з українською демократичною владою “необхідно вести спільно з російським народом”. У зв’язку з цим він закликав до створення “бойового антифашистського фронту”. “Владою трудящих” Симоненко, очевидно, вважає виконання політичних заказаов Кремля на розхитування ситуації всередині України, необхідна для подальшого просування російських окупаційних військ, вважає народний депутат України від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук. Нагадаємо, 8 липня міністр юстиції України Павло Петренко підписав і подав до суду позов про заборону діяльності в Україні Комуністичної партії. Київський окружний адміністративний суд відмовився забороняти КПУ. На осінніх парламентських виборах партія не змогла подолати 5%-ий прохідний бар’єр і зараз вважає себе опозицією.

Відправ другу:
Залишіть коментар