Сильний духом: Олександр Костюк, який потрапив у страшне ДТП в Ужгороді розпочав реабілітацію (ВІДЕО)


Вперше відвідав сьогодні заняття з реабілітації 32-річний Олександр Костюк, який 15 червня цього року потрапив у ДТП на Слов`янській набережній в Ужгороді.

Він розповів, займатися буде два рази на тиждень, по дві години. Більше двох тижнів тому Олександру зробили останню операцію.

Нагадаємо, нещодавно Олександр переніс останню операцію по вирівнюванню черепа. Цю інформацію підтвердив хірург обласної нейрохірургії – Олександр Сечко.

– Я дуже в захваті, що почався період реабілітації. От моє перше, моя перша вправа, катання на вєліку. Я насолоджуюся цим. Мені на велосипеді поки легше, ніж ходити. Так що я дуже радий, що нарешті пішов процес. – розповів Олександр.

Олександр Костюк 5 місяців тому потрапив у ДТП на Слов’янській Набережній. За словами слідчого ГУНП у Закарпатській області Михайла Маренича, тоді Іванна Костраба не впоралася із керуванням автомобілем, виїхала на зустрічну смугу і зіткнулася з авто Олександра Костюка. Чоловіка відразу забрала швидка міської лікарні Ужгорода. Він три тижні пробув у комі. Йому зробили кілька операцій, остання відбулася 24 жовтня – розповів хірург – Олександр Сечко.

Подробиці в сюжеті ЮА:Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар