Шустер назвав дату початку мовлення свого телеканалу і першого гостя ефіру

Телеканал «Савік Шустер студії» 3s.tv розпочне мовлення 7 вересня. Про це в ефірі «Шустер live» 17 липня повідомив автор і ведучий ток-шоу Савік Шустер.
Шустер
Технічне мовлення 3S.TV має розпочати 1 вересня. «4 вересня ми вийдемо в ефір як зазвичай, в тому числі, й на телеканалі «112» поки що», – додав Шустер, якого цитує «Телекритика».

7 вересня до участі в його програмі на 3s.tv запрошено генерального прокурора України Віктора Шокіна.

3s.tv – назва сайту «Савік Шустер студії». За словами Савіка Шустера, ключова у назві літера «с»: «На “с” є дуже багато важливих слів: “справедливість”, “солідарність”, “совість”».

«Ми переконані, що Україні потрібен такий канал, який рівновіддалений від політичних партій і від промислово-фінансових груп. Це необхідно для країни, – прокоментував Савік Шустер. – Ви мене запитаєте, як виживати в умовах війни і цієї економічної кризи? Я не знаю. Будемо шукати й знаходити ідеї й таланти в Україні, будемо говорити правду і , головне, будемо намагатися змінити правила на телевізійному ринку. Ви розумієте, у нас всі канали дотаційні. А коли люди отримують дотацію – мої колеги – вони можуть обслуговувати. На жаль, це так. І тому треба змінювати правила на ринку».

Нагадаємо, Савік Шустер володіє 50% акцій телеканалу 3s.tv. Решту акціями володіє Павло Єлізаров.

Відправ другу:
Залишіть коментар