Шукали всю ніч: 2-х річного хлопчика знайшли у закинутому будинку, за кілометр від дому

Зниклого хлопчика шукали впродовж всієї ночі.Особовий склад поліції Мукачева, спільно з нацгвардійцями, працівниками ювенальної превенції та кінологами, обстежували місцеву територію у пошуках дитини,зрештою знайшли в закинутому будинку дачного сектору за кілометр від місця проживання.Про це повідомляють на офіційному сайті Головного управління Національної поліції.

Близько 11-ої години ночі,про відсутність вдома 2-річного сина повідомила працівників поліції 29-річна мукачівка. На пошуки дитини одразу ж були орієнтовані 35 поліцейських особового складу Мукачівського відділку поліції, 15 службовців Нацгвардії, інспектори ювенальної превенції, оперативно-розшукова група та кінологи.

Впродовж ночі правоохоронці ретельно обстежували прилеглі території, опитували сусідів, родичів та можливих очевидців напрямку руху хлопчика.

В результаті плідної роботи, дитину знайшли. Виявилося, що хлопчик заснув у одній з кімнат закинутого будинку дачного сектору, що розташований приблизно за кілометр від дому.

Наразі хлопчика обстежують медики. За попередньою інформацією, його здоров’ю та життю нічого не загрожує. За неналежний догляд за дитиною на матір хлопчика складено адміністративний протокол.

Відправ другу:
Залишіть коментар