Штукатурка паде прямо на голову: мешканці одного з будинків Мукачеві волають про допомогу (ФОТО)


Мешканці багатоповерхівки у центрі Мукачева волають про допомогу. На адресу одного з місцевих видань надійшов лист-звернення від мешканців будинку №29 на площі Кирила і Мефодія.

У ньому власники приміщень вчергове звертають увагу міського голови на ситуацію довкола будівлі у самісінькому центрі міста. Справа в тому, що фасад будинку, який був побудований в 70-80-х роках минулого століття, і слугує входом на вулицю Достоєвського (більш відому як Старий латоричний двір) потребує якнайшвидшого ремонту.


Старі оздоблювальні матеріали почали активно “сипатись” на просто голови перехожим.

“Минулоріч із будинку відвалився шматок стіни і впав у кількох метрах від перехожих, розтрощивши при цьому вікно. Дивом ніхто не постраждав”, – розповідає один із мешканців будинку.

Жителі багатоповерхівки вже третій рік поспіль закликають владу звернути на них увагу та допомогти з ремонтом фасаду будинку. Натомість, у відповідь отримують пусті обіцянки, які нічим не закінчуються.


Схоже, міські урядники звернуть увагу на проблемний будинок лише після того, як хтось, на жаль, постраждає. Адже, інакше пояснити їх бездіяльність важко.

Відправ другу:
Залишіть коментар