Штраф за нараду без масок: до відповідальності притягнули закарпатську держустанову

Поліцейські притягнули до відповідальності працівників однієї з держустанов Закарпаття за порушення карантину❕
Днями у результаті моніторингу мережі Інтернет працівники поліції на офіційному веб-сайті однієї з державних установ виявили публікацію, в якій ішлося про результати проведення наради. Текст ілюструвався світлинами, на яких були зафіксовані порушення протиепідемічних вимог.

Під керівництвом начальника та за участі дев’яти працівників захід проводився без маскового режиму. Зокрема, в захисних масках перебували лише троє присутніх у приміщенні, інші ж учасники проігнорували вимоги закону.
Осіб учасників заходу працівники Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття ідентифікували. Відносно керівника та його підлеглих, які знехтували карантинними вимогами, складені адміністративні матеріали за статтею 44-3 КУпАП.

Поліцейські звертаються до громадян із проханням неухильно дотримуватися протиепідемічних правил у всіх сферах суспільного життя – в магазинах, в громадському на транспорті, на роботі та інших місцях скупчення людей. Адже карантинні вимоги встановлені для того, щоб запобігти поширенню COVID-19 та вберегти здоров’я кожного дорослого чи неповнолітнього мешканця краю. А досягнення такого результату можливе лише завдяки відповідальності кожного з нас.

Відправ другу:
Залишіть коментар