Штам "Дельта" може викликати важче захворювання, ніж інші різновиди коронавірусу

Очікується, що незабаром саме цей вид вірусу буде переважати в США і решті світу, стверджують медики, оскільки він легше передається від людини до людини і знижує ефективність вакцин, передає УНІАН.

Індійський штам коронавірусу “Дельта”може викликати важче захворювання в порівнянні з іншими варіантами COVID-19. Таке припущення зробив директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі.

Як повідомляє NBC, Фаучі також назвав “Дельта” найбільшою загрозою. Очікується, що незабаром саме цей вид вірусу буде переважати в США і решті світу, оскільки він легше передається від людини до людини і знижує ефективність вакцин.

За даними досліджень, індійський штам коронавірусу є найбільш заразним з усіх відомих на сьогодні варіантів COVID-19, включаючи “Альфа” з високим ступенем передачі, який був вперше виявлений у Великобританії.

Раніше британські медики заявили, що на “Дельта” припадає понад 95% нових випадків захворювання коронавірусною інфекцією. Вони також вважають, що цей варіант може бути на 40-60% більш переданим, ніж “Альфа”.

Основні симптоми зараження штамом “Дельта”

Найбільш поширеними симптомами коронавірусу “Дельта” наразі є головний біль, біль у горлі, нежить і лихоманка – аналогічні застуді.

Деякі американські медики також відзначають задишку, кашель та інші проблеми з легенями.

Відправ другу:
Залишіть коментар