Шмигаль розповів, як батьки можуть обрати форму навчання для дітей


Батьки можуть самостійно обрати форму навчання для дітей. Зараз в Україні доступними є традиційна, дистанційна, екстернатна або домашня форми.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль, йдеться на сайті Кабміну.

“Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання”, – зазначив прем’єр-міністр.

Він також зауважив, що 1 вересня цього року проходить у класичній формі загалом в Україні. Проте у “червоних зонах” навчання відбуватиметься дистанційно.

Прем’єр-міністр також додав, що продовжиться трансляція телевізійних уроків, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Громадська організація “Батьківський контроль” розповіла на своїй сторінці у Facebook, чи можна і як саме перевести дитину тимчасово на домашнє навчання.

“Перше питання, яке ставлять батьки: я боюсь вести дитину до школи.

Боюсь, що вона захворіє, що захворію я, в мене вдома людина з групи ризику, просто хочу подивитись, як воно буде, а потім вирішити. Чи можу я тимчасово перевести дитину на домашнє навчання? Спробуємо відповісти на це питання”, – йдеться у дописі.

Відправ другу:
Залишіть коментар