Шість жіночих рис які зводять чоловіка з розуму

Як відомо, чоловіки люблять одних але женяться на інших і логіки в цьому мало, адже та, якій відведена перша роль – справжній ідеал: працьовита, розумна, добра і скромна. Які риси шукає ж чоловік?
Красивая
Доступність
Деякі жінки можуть протестувати, вважаючи, що доступні жінки приваблюють чоловіків лише для певних цілей. Важливо розуміти, що з доступністю треба не переборщити. Дайте зрозуміти чоловікові, що ви доступні лише для нього одного, а для інших – неприступні.

Влюбливість
Не соромтеся показувати, що чоловік вам дорогий, що ваше почуття дуже глибоке.

Відсутність комплексів
Чоловік неодмінно оцінить ваше бажання втілювати в життя його фантазії. Деяким жінкам тут доведеться трохи попрацювати над собою, але зате чоловік буде вдячний все життя.

Жага пригод
Будьте ініціатором пригод і авантюр. Це дарує чоловікам відчуття дитинства. Такі ваші божевільні вчинки сприяють виробленню у них адреналіну.

Дружелюбність
Стати надійним партнером по життю для свого чоловіка. Треба навчитися прощати і розуміти, без засуджень і докорів. Будьте не мамою, а хорошим другом, частіше посміхайтеся. Якщо чоловік відчує поруч з вами поблажливість і доброту, то ніколи не захоче піти.

Чоловічі риси в характері
Маються на увазі рішучість і принциповість у всьому, що і ваш чоловік вважає неправильним. Ви повинні вміти постояти за себе. Іншими словами, станьте для нього трішки «своїм хлопцем».
Відверта сексуальність

Відправ другу:
Залишіть коментар