Що за суміш? : на Закарпатті ями засипають невідомою сумішшю (ВІДЕО)

Жителі цього села роками скаржаться на суцільне бездоріжжя, інформує М-Студіо.

Днями тут розпочався ремонт, але який? Місцеві скаржаться: ями засипають невідомою сумішшю схожою на перемолотий асфальт.

На місці робіт журналісти зустріли керівника підрядної організації, що виграла тендер на ремонт даного відрізку автошляху. За словами чоловіка тут проводиться поточний ремонт, замовником є Мукачівська міська рада, протяжність 5км 400 метрів, вартість робіт 12 мільйонів 500 тисяч гривень.

Поцікавились ми і протехнологію будівництва, зокрема спитали про назву і склад тієї, як кажуть місцеві, сумнівної суміші.Керівник підрядної організації всіляко уникав відповідей на питання про склад і походження матеріалу, яким засипають ями. Аргументував використання суміші тим, що вона хороша, мовляв, виготовлена самостійно по секретній технології.

Гарантію ж на виконані роботи фірма надає.У підсумку зазначимо: ми точно не експерти у питанні якості укладання дорожнього покриття, однак з огляду на скарги місцевих наполегливо рекомендуємо перевірити використовувані матеріали та чесність роботи організації, аби спростувати чи підтвердити підозри селян.

Відправ другу:
Залишіть коментар