Що про тебе розкаже колір твоєї помади?

Колір помаранчево-червоний – це колір вогню, могутності і сили. Про цю жінку можна сказати, що вона закликає чоловіків звернути на себе увагу, або просто сміється над ними. Спробуйте вгадати.
Колір помади
З такою жінкою в будь-якому випадку не буде нудно. Людина, яка страждає повною відсутністю почуття гумору, не вибере такий колір. Однак, з цим відтінком необхідно бути вкрай обережною, як в принципі і з вогнем. Найкраще цей колір підійде жінці, яка за колоритом “осінь”, ще більше привабливості додадуть зелені очі. Помаранчевий колір помади схильний налаштовувати ауру і весь простір навколо саме на залучення чоловічої уваги. Цей колір, який характеризує блаженство і тепло, на біоенергетичному рівні зробить вас сексуально привабливою і неймовірно жіночною.

8384_831854.jpg (29.59 Kb)

Колір червоного вина
Такий колір досить вишуканий і в деякій мірі екзотичний. Він також говорить про те, що його господиня агресивна, і в той же час вона більше схильна йти на компроміс. Її приваблюють таємниці, вона незвичайна і загадкова. Такий колір не рекомендується використовувати блідим жінкам. Вона краще буде виглядати на жінках з яскравим кольором обличчя і виразними очима.

Колір стиглої вишні
Цей колір буде незамінний в тому випадку, якщо Ви хочете бути в центрі уваги, це кращий спосіб домогтись її. Підходить жінкам зі смаглявою шкірою.

Жінки, які віддають перевагу яскравим (яскраво-рожевим, кораловим, малиновим) відтінкам помади в основному по своїй натурі життєрадісні і пристрасні жінки. Вони легкі на підйом, оптимістичні і кокетливі. Їх безпосередня мета – отримувати від життя все і по максимуму.

Червоно-коричневий колір помади говорить про те, що в ньому прихована пристрасть, але ця пристрасть контрольована. В даному випадку провокаційний червоний колір пом’якшується нейтральним коричневим. Жінка, що віддає перевагу даним кольором, навряд чи порине у вир кохання. Цей колір краще всього підходить для жінок з теплим кольором шкіри, так як в цій помаді присутній коричневий колір. У деяких випадках вона досить добре виглядає на блондинках. Але в такому випадку краще добре придивитися до цього кольору при денному світлі, так як може вийти ефект намазаних губ.

Золотисто-коричневий
Цей колір обирає багато жінок. Це колір спокою й поміркованості. Коричневий колір сам по собі нейтральний, золотистий відтінок надає йому деяку родзинку. Якщо Ви жінка-зима, то в такому випадку варто відмовитися від такого відтінку, так як в ньому багато золота, а це не Ваш метал.

Що стосується безпосередньо темних відтінків помади, то вони говорять про те, що їх господиня має не зовсім простий характер. Про таких жінок ще кажуть: “В тихому болоті чорти водяться”.

Про жінок, в сумочці яких знаходяться помади всіх відтінків, на будь-який випадок життя, можна сказати, що або вони непостійні і легковажні, або вони природжені актриси, які можуть змінювати свій імідж у відповідності з ситуацією.

Якщо жінка не фарбує губи зовсім, то Вам ніколи не буде з нею нудно, так як така жіноча душа завжди загадкова і незбагненна.

Відправ другу:
Залишіть коментар