Що повинна мати кожна жінка до 30 років - думка психологів

Жінка
Щоб там не говорили, але у людини повинні бути певні тимчасові рубежі в житті, коли вона підводить підсумки і ставить перед собою нові цілі. Один з найважливіших, на думку психологів, це – тридцятиріччя, до дати якого необхідно підходити з вже певним багажем досвіду і досягнень, чого не скажеш про двадцятиріччя. До 30-ти років варто мати у своєму розпорядженні не тільки матеріальні цінності, а й наступні речі:

• Чітку мету – важливо не просто хотіти чого-небудь, а й чітко уявляти собі це в деталях. Наприклад, говорити «Я хочу машину такий-то марки, кольору і вартості до такого-то віку». Головне правило для всіх фантазій – максимальне деталізація, а також складені бізнес-плану – пункти якого прописують всі кроки до досягнення мети.

• Вірні та надійні друзі – з віком список «кращих друзів» помітно рідшає, але зате залишаються вірні, перевірені і надійні близькі люди, які стали як рідні. Позначається на цьому питанні ще й вік, так як до 30-ти років людина вже стає досить мудрою і проявляє жорсткість, нетерпіння і вимогливість до багатьох речей, в тому числі і до поняття «друг».

• Любов – зовсім не обов’язково, щоб почуття закоханості було поточним в день тридцятиріччя, головне – щоб людина хоч один раз в житті відчула справжню любов і була любимою у відповідь. Коли цього так і не відбулося і до 30 років, то з віком ймовірність щирих почуттів тільки знижується.

• Улюблена справа – звичайно, хобі має бути обов’язково. З улюбленою справою життя буде цікавіше і веселіше, а позитивний настрій дозволяє організму легко справлятися з інфекціями і хворобами. Незадоволеність і нудьга найчастіше провокують зниження загального імунітету – так принаймні стверджують багато фахівців.

• Здорові амбіції – тридцятирічна жінка вже повинна вміти тверезо себе оцінювати, мати уявлення про свої слабкі і сильні сторони, а також усвідомлювати, чого вона може домогтися або чому ще необхідно повчитися.

• Сексуальний досвід – звичайно, сексуальне життя не повинна бути занадто бурхливою, але ніхто не забороняє по максимуму практикуватися і втілювати в реальність інтимні фантазії з постійним партнером. Вельми непогано до 30-ти років навчитися доставляти собі задоволення, випробувати хоча б парочку оргазмів і вміти правильно пестити чоловіка.

• Привід для гордості – мова йде не про гординю, а про здорову самоповагу, підкріплену особистими досягненнями та перемогами. Звичайно, деякі з них можуть здаватися смішними для оточуючих, але головне – що вони представляють цінність для самої жінки.

• Шкідливі звички – досить суперечливе досягнення, але слід брати до уваги тільки пару звичних занять, які не завдають особливої ​​шкоди здоров’ю людини. Чому вони мають бути? Справа в тому, що такого роду дії тільки підкреслюють індивідуальність людини.

• Добра справа – вона не повинна відбуватися заради загального покликання, гарне необхідно робити з чесних спонукань, що свідчить про доброту і душевності людини.

• Оптимізм – це мабуть найважливіший пункт у списку, так як без позитивного погляду на навколишній світ складно виконати все перераховане вище. Та й сучасне життя без оптимізму буде здаватися не такою милою, після випробувань болем, образами, претензіями та іншим негативом.

Відправ другу:
Залишіть коментар