Що потрібно чоловікові від жінки

Як часто жінки помиляються, думаючи, що чоловіки найбільше цінують молодість, розум, красу. Всі ці жіночі якості не входять навіть до десятки необхідних для того, щоб сподобатися сильній статі, впевнена експерт в області сексу і відносин Трейсі Кокс.
Чоловікові від жінки
Трейсі Кокс, що має академічну ступінь у галузі психології та випустивши 14 книг, переконана, що жінки марно витрачають час, намагаючись домогтися того, що потрібно чоловікові, на їхню думку. В першу чергу це стосується сексапільності.

Трейсі посилається на дані декількох досліджень, включаючи і досліди “швидких побачень”, які показали, що емоційний зв’язок для чоловіка значно важливіше сексуальною.

“Переважна більшість жінок мають зовсім неправильне уявлення про те, що потрібно чоловікові, – каже Трейсі Кокс. – Вони вважають, що сильна стать в жінках цінує молодість, зовнішній вигляд, впевненість у собі, розум і досконале тіло. Насправді ж, якщо скласти десятку жіночих якостей, які приваблюють чоловіків, то перелічені вище туди навіть не потраплять “.

Але що ж увійде в цю десятку? На думку Трейсі, це “симпатичність” (а не сексапільність), доброта, вміння слухати, вміння розташовувати до себе і викликати довіру, здатність сміятися над чоловічими жартами. Якщо чоловік вибирає собі жінку для тривалих відносин, то йому важливо, щоб вона дозволяла піклуватися про себе, бувала слабкою і залежною, а не сильною і самостійною.

Куди вище пишного бюста і довгих ніг сильна стать ставить хороший характер, кулінарні навички і материнське тепло жінки.

“Всі ці супер-дієти, жорсткі спортивні режими, пілінги і дизайнерський одяг дасть тобі тільки одне – можливість часто затягувати чоловіків в ліжко на одну ніч, – переконана Трейсі Кокс. – Але в якості постійної коханки або дружини чоловік вас розглядати не буде. Поруч з вами він повинен відчувати себе королем, а не слугою “.

Відправ другу:
Залишіть коментар