Що ми знаємо про банківські операції краян?

В березнi закарпатці здійснили 418 506 операцій у терміналах самообслуговування ПриватБанку. Поповнення рахунків, оплата товарів та комунальних послуг, покупка білетів, грошові перекази, отримання квитанцій – цiта інші послуги можна виконати самостійно та без черг.
Термінал приватбанку
“Дедалі більше закарпатців переконуються у зручності користування терміналами самообслуговування. Кількість проведених операцій за допомогою ТСО щодня зростає. Для комфортнішого обслуговування своїх клієнтів ПриатБанк постійно розширює мережу ТСО, – розповідає заступник керівника напрямку “Розвиток та контроль” банкоматної та термінальної мережі Закарпатського РУ ПриватБанку Віктор Ковач. – Тепер послуговуватися терміналами можна не тільки у відділенні банку, а й у багатьох торгових точках. Від так, зменшуються черги і кожен вибирає для себе зручне місце і час для здійснення необхідної операції”.
У терміналах самообслуговування можна отримати виписки по картам, погасити заборгованість, змінити пін-код, оплатити різні види продукції, поповнювати карти, переглянути баланс рахунків. А також можна придбати квитки на всі види транспорту та розваги (футбол, театр, концерт), при цьому самостійно обрати вільне місце. Мережу розміщення терміналів можна проглянути на спеціальному сайті privatbank.ua

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку www.pb.ua. У Закарпатській області працюють 69 відділень ПриватБанку (з них – 3 зони VIP-обслуговування), 173 банкомати та 272 термінали самообслуговування.

Відправ другу:
Залишіть коментар