Що кажуть ужгородці про припинення пільгових перевезень (ВІДЕО)

Відсьогодні приватні перевізники Ужгорода призупинили безкоштовне перевезення пільговиків. Про це 25 листопада Суспільному повідомив голова асоціації перевізників міста Олексій Куля. Наразі в Ужгороді скористатися пільговим проїздом можна тільки комунальним громадським транспортом, каже директор “Ужгородського муніципального транспорту” Віталій Готра.

Водій сьомого маршруту Йосип каже, його керівництво дало вказівку, що з 25 листопада безкоштовними перевезеннями пільговики не можуть скористатися.

“Дехто з розумінням (ставиться, — ред.), дехто скандалить, люди є люди, але кожен свою думку висловлює”, — сказав водій.

Ужгородка Маргарита Богданова громадським транспортом користується майже щодня. Каже: тепер доведеться ходити пішки. “Вісім гривень, знаєте, забагато, але що ти зробиш”, — сказала вона.

У комунальних автобусах пільговиків продовжують перевозити безоплатно, каже директор “Ужгородського муніципального транспорту” Віталій Готра.

“У звичному режимі працюємо. Є невелике збільшення пасажиропотоку, але воно не значне. Обслуговуємо 18, 20, 22, 24, 38 маршрут. Пільговиків ми возимо так, як і возили вчора, так будемо возити і завтра, і сьогодні”, — пояснив він.

Питання про відшкодування за пільгові перевезення приватним перевізникам Ужгорода вирішуватимуть на засіданні бюджетної комісії, яка, за словами прессекретарки міськради Алли Кохан, засідатиме 26 листопада.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Нагадаємо: З 25 листопада приватні перевізники Ужгорода призупиняють перевезення пільговиків

Відправ другу:
Залишіть коментар